Ing. Dalimila Švihálková Mirčevská

Specialistka v daňové oblasti, ale také instruktorka jógy a diplomovaná absolventka univerzity Guangming v Pekingu, tradiční čínské medicíny.


 

Ing. Švihálková Mirčevská Dalimila se narodila 6. 4. 1960. Vystudovala gymnázium a v roce 1983 ukončila studium VŠZ Brno, fakulta provoz a ekonomika zemědělství. Praxi v oboru ekonomiky zahájila v zemědělském podniku jako vedoucí pracovník, poté následovala praxe ve státní správě. Stala se specialistkou v daňové oblasti. Vykonávala od roku 1991 do konce roku 2012 vedoucí funkci v oboru kontrolní a metodické činnosti.  Od roku 1991 pracovala jako zkušební komisař Komory daňových poradců. Od téhož roku se stala lektorkou vzdělávacího zařízení MF.

Od roku 2002 dodnes se zabývá publikační činností. Její první knihu z oblasti daňové problematiky vydalo nakladatelství Grada Publishing. Současně se spolupráce rozšířila o další nakladatelství, z nichž nejvýznamější spolupráce je s nakladatelstvím Poradce s.r.o.  Český Těšín a nakladatelstvím Verlag Dashofer Praha.

Mimo knižní vydání ji vychází téměř pravidelně příspěvky na aktuální daňová a účetní témata, s nakladatelstvím Verlag Dashofer spolupracuje také na zodpovědním servisu.

Její nejoblíbenější oblastí je problematika obchodních korporací. Od konce roku 2012 přešla na soukromou praxi a svoji činnost rozšířila o poradenskou a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, mimoškolní výchovu a vzdělávání,  pořádání kurzů a školení včetně lektorské činnosti.

 

Jejím koníčkem je zdravý životní styl. Je diplomovaná absolventka Univerzity tradiční čínské medicíny Guangming. V roce 2007 ukončila pětileté studium oboru fytoterapie v rozsahu studia čínských bylin a formulí, nemocí z chladu a horka, interní medicíny, pediatrie a gynekologie. Absolvovala řadu dalších podpůrných seminářů organizovaných 1. Školou tradiční čínské medicíny Československé SinoBiologické společnosti - TCM v Praze, včetně seminářů týkajících se psychických příčin nemocí a harmonizace energie v těle. Jako praktik TCM je členkou a jednou ze zakladatelů Komory TCM v Praze. Zabývá se poradenskou činností v oblasti společenských věd, zdravého životního stylu, rozvoje osobnosti a udržování kondice. Pořádá vzdělávací kurzy a školení v této oblasti, včetně možnosti individuální výuky, poradenské a konzultační činnosti. V oblasti zdravého životního stylu se také zabývá publikační činností a její příspěvky zveřejňuje také Komora TCM v  časopise Ženšen. Od roku 1989 se intenzivně zabývá cvičením jógy a v roce 2014 získala Certifikát Hatha jóga instruktor akreditovaného vzdělávacího centra MŠMT ČR a Fisaf-ČSAE. Od té doby působí  také jako instruktorka hatha jógy a integrální jógy.  

 

Převodový můstek Rekodifikace

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů | Zásady používání souborů cookies | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace