DPH! 2023 - Chybí Vám naše oblíbená publikace v novém? Už nebude.

17.3.2023 14:47 - zdroj: Účetní Portál

Dnes jsme poslali do tiskárny další z našich bestsellerů. Jde o publikaci DPH! 2023 a ti, co si pořídili E-book, ho nyní najdou ve svých účtech na našich stránkách. Přejeme krásné čtení, ještě lepší počítání a nejlepší pocit z toho, když si budete jisti i tím, čím jste si doposud jisti nebyli.
Aktualitu připravila Lucka

Jsme tu pro Vás a naše publikace jsou toho důkazem.

Další z řady roku 2023 je v tiskárně a elektronickou podobu můžete mít hned po zakoupení ve svých účtech na našich stránkách https://www.ucetni-portal.cz/dph-2023-165-b.html.

Chcete jen tuto jednu nebo jich máte v hledáčku více? Podívejte se na naše balíčky, součástí kterých jsou i nově vydané, bezkonkurenčí PŘEHLEDY! 2023 se slevou 50 %. 

Balíčky jsou rozděleny podle zkoušky na daňového poradce, ale určitě je využijete i mimo ně. Vše naleznete zde: https://www.ucetni-portal.cz/eshop/

Komentář Olgy Hochmannové, expertky na DPH, doplňuje komentář Marka Reinohy, experta na celní problematiku a Incoterms, jeden souvislý příklad k DPH nám věnovala paní Ivana Pilařová.

Kniha obsahuje 171 příkladů a 17 přehledů z dílny Účetního Portálu, které si kladou za cíl být nápomocny pro všechny, kteří se s určitými dodávkami, zejména mezi zeměmi EU a třetími zeměmi setkávají zřídka.

Chcete jen tuto jednu nebo jich máte v hledáčku více? Podívejte se na naše balíčky, součástí kterých jsou i nově vydané, bezkonkurenčí PŘEHLEDY! 2023 se slevou 50 %. 

Balíčky jsou rozděleny podle zkoušky na daňového poradce, ale určitě je využijete i mimo ně. Vše naleznete zde: https://www.ucetni-portal.cz/eshop/

Chcete dostávat pozvánky na naše webináře, které jsou v den konání ZDARMA? REGISTRUJTE SE https://www.ucetni-portal.cz/registrace-

čekejte prosím ...
Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)

Komentáře

Přidat komentář můžete pouze jako registrovaný. Máte u nás účet? Přihlaste se

OSS, IOSS Převodový můstek Rekodifikace

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů | Zásady používání souborů cookies | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace

Dobrý den, jak Vám můžeme pomoci?

Napište nám ohledně našeho vzdělávání/cesty zákazníka… nebo informaci, že něco nefunguje. Rádi Vám brzy odpovíme.
NESLOUŽÍ PRO ODPOVĚDI NA ODBORNÉ DOTAZY – ty u nás poskytujeme od členské sekce GOLD. Děkujeme za respektování.

Jméno a příjmení :
E-mail :
Text :