PŘISPĚLI JSME 88321 Kč – DĚKUJEME...

Ing. Jana Ledvinková

V seznamu daňových poradců KDP ČR jsem zapsaná od roku 1993.
V roce 1997 jsem založila firmu TARA CZC, s.r.o. s předmětem činnosti vedení účetnictví a daňové poradenství. V této firmě působím dodnes.
V akademickém roce 2002/2003 jsem absolvovala třísemestrální kurz „Základy práva pro daňové poradce“ s obhájením závěrečné práce.
Od roku 2004 jsem se začala převážně zabývat daní z přidané hodnoty. V tomto oboru pracuji jako nezávislá daňová poradkyně .
Poskytuji individuální daňové poradenství podnikatelům, ekonomům a účetním firmám. Forma daňového poradenství může být jak osobním jednáním, tak e-maily, v obtížnějších případech vypracováním detailního písemného stanoviska.
Pracuji jako lektorka veřejných seminářů k zákonu o DPH pro komerční agentury (1.VOX, Verlag Dashofer, Notia, Anag, IVU Pardubice, agentura Otto Novák Kolín).
Rovněž poskytuji tzv. in house semináře dle požadavků konkrétním firmám .
Jedním z cílů mé lektorské činnosti je poskytnout přijatelnou formou výklad velmi obtížného zákona o DPH těm, kteří se s tímto zákonem ve své praxi denně setkávají a přitom musí znát i velké množství dalších zákonů, nejen daňových.
Stejně přistupuji ke své publikační činnosti v oblasti daně z přidané hodnoty, kdy se snažím na konkrétních příkladech maximálně přiblížit aplikaci zákona do praxe, včetně způsobu zaúčtování některých problematických oblastí zákona.


Převodový můstek Rekodifikace E-commerce

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů | Zásady používání souborů cookies | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace