2022-09 Koučing a DPH

Pro zobrazení odpovědi si zakupte členství na Účetním Portálu.

Autor Ing. Mgr. Olga Hochmannová 

18.8.2022 10:25

Ing. Mgr. Olga Hochmannová

Dotaz:

Dobrý den, klient je OSVČ, činnost - koučing, konzultace, vždy provádí online pro fyzické osoby, a většina z odběratelů (cca 80-85 %)- fyzické osoby nepodnikající z 3.zemí (Ukrajina, Rusko, Kazakhstán). Kde bude místo plnění? Spádá pod § 10h? V tom případě nebude se započítavat do obratu pro DPH a klient se nestává plátcem při překročení 1,0 mio Kč? Pokud ano, jak můžeme prokázat FÚ že se jedná o poskytnutí služby dle § 10h?

Děkuji předem.

Pro zobrazení odpovědi si zakupte členství na Účetním Portálu.

čekejte prosím ...
Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)

Komentáře

Přidat komentář můžete pouze jako registrovaný. Máte u nás účet? Přihlaste se

OSS, IOSS Převodový můstek Rekodifikace

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů | Zásady používání souborů cookies | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace

Dobrý den, jak Vám můžeme pomoci?

Napište nám ohledně našeho vzdělávání/cesty zákazníka… nebo informaci, že něco nefunguje. Rádi Vám brzy odpovíme.
NESLOUŽÍ PRO ODPOVĚDI NA ODBORNÉ DOTAZY – ty u nás poskytujeme od členské sekce GOLD. Děkujeme za respektování.

Jméno a příjmení :
E-mail :
Text :