Odreagujte se

VŠEPředchozí   123 ... 5Následující

- Jak se rychle uvolnit

14.2.2018 11:51 | Klid si nemůžete koupit, i přestože se na trhu nabízí spousta preparátů, které vám slibují jeho dosažení. Je to schopnost, kterou v základu máme všichni. Ne každý ji však umí používat. Pokud nám má účinně pomáhat, je třeba ji rozvíjet a trénovat.

Začtěte se do tipů paní Radky Loji a uvolněte se.

Katka

- Přečtěte si zajímavý článek od Neuvoo.cz, nového vyhledávače volných pracovních míst

24.2.2017 10:17 | Neuvoo je vyhledávač pracovních příležitostí, který shromažďuje všechny pracovní nabídky dostupné na internetu. Funguje podobně jako Google, jen pro pracovní nabídky. V současné době mají na stránkách okolo 400 000 volných pozic. Neuvoo funguje ve více než 60 zemích světa a z české stránky se návštěvník jednoduše dostane na ty ostatní. Během chvilky si tak můžete najít práci v Británii, Kanadě, jižní Americe nebo třeba na Novém Zélandu.

- Klenotník - nádherný příběh :)

16.6.2015 07:19 | Klenotník seděl u svého stolku a roztržitě hleděl na ulici výkladem malého elegantního obchodu, který mu patřil. Před výkladem se zastavila holčička a přitiskla nos na sklo. Oči modré jako nebe se jí rozzářily,...

- Po čem manažeři touží a co potřebují

21.5.2015 11:10 | Každý zkušenější obchodník vám řekne, že chtít není to samé jako potřebovat. Každý zkušenější psycholog vám to potvrdí.

Pojďme se na toto téma podívat očima manažera.

- Extra silné přírodní antibiotikum

19.1.2015 18:17 | Níže se dozvíte o nejsilnějším přírodním antibiotiku, které zabije každou infekci ve vašem těle.

- Péče o pleť: (pod)zimní přípravy

28.11.2014 07:33 | Se změnou šatníku, účesu i stylu líčení se v nové sezoně téměř automaticky počítá, ale co úprava režimu péče o pleť? Ta bude přece brzy nucená čelit čím dál nevlídnějšímu počasí. Je na to správně připravená?

- Tomáš Baťa, zajímavá informace o jeho smrti, možná jste to nevěděli

18.11.2014 09:05 | Kdyby nepospíchal Tomáš Baťa pokárat nezdárného syna "Tomíka" (+2008), možná by tragicky nezahynul, píše 91-letá spisovatelka a pamětnice Eliška Jechová

- Halloween není nic pro vás? Místo strašení dýni snězte

31.10.2014 09:06 | Kam dýni zařadit? Mezi ovoce nebo zeleninu? Botanici ji řadí mezi zeleninu, kulinářům je to jedno. Obrovské plody krájí na kostičky, dusí, smaží, mladé nakládají či kandují. Zeleniny, která se dá v kuchyni zužitkovat snad všemi způsoby, není mnoho. Dýně je v tomto ohledu vzácnou výjimkou.

- Aloe vera, léčivá pokojová rostlina

2.10.2014 12:13 | Aloe je pohledná, odolná a navíc léčivá pokojová rostlina. Vydrží i týdny bez zálivky, neboť pochází z nehostinné pouště. Dužnaté listy schovávají mnoho vody i cenných látek, proto je lidé odedávna využívají pro léčení a podporu zdraví. Aloe je zkrátka živá lékárna v květináči.

- Čaj a zdraví

19.9.2014 11:24 | Nejstarší zmínka o čaji pochází z roku 350 n.l. Avšak legenda praví, že čaj byl objeven před téměř pěti tisíci lety čínským císařem Šen-nungem. Od těch dob bylo vypěstováno nesčetně druhů a my si při pití lahodného nápoje dnes už ani neuvědomujeme, že je čaj prospěšný pro naše zdraví.

- Ořechy - víte, kde všude je můžete použít?

5.9.2014 13:06 | Ořechy jsou zdrojem velmi kvalitních tuků, vitaminu a minerálu. Proto by se v jídelníčku neměly objevovat příležitostně, ale nejlépe každodenně. Spočítejte si, jaké množství ořechů denně sníte. Dostali jste se alespoň na 15-20 gramů? Chválíme!

- Tipy pro zavařování

22.8.2014 13:18 | Při zavařování se stále více uplatňují neotřelé nápady. Zatímco dřív šlo především o uchování potravin do zásoby, dnes hrají důležitou roli kulinářské zážitky. Přinášíme malé připomenutí historie i základů zavařování, ale hlavně čtenářské rady a tipy. Přidáte další?

- 5 největších hříchů při práci s počítačem

14.8.2014 17:20 | Při práci s počítačem jsme schopni provádět věci, že by jeden žasl, které se nám však rozhodně nevyplácejí. Přidělávají nám spoustu práce, napínají naše nervy a často nás stojí i peníze. Katka Vrchotová z Počítačové školy Gopas upozorňuje na pět největších hříchů, které tíží naše PC uživatelské svědomí, a přináší jednoduché rady, jak se jich vyvarovat.

- Piknik aneb užijte si stolování v přírodě

11.8.2014 13:58 | Horké letní dny vás lákají trávit veškerý volný čas venku. Piknik je v tomto případě nejlepší možnou volbou, při které spojíte energetický příjem s výdejem a současně si užijete sluníčko, milou společnost a fajn zábavu.

- Pitný režim, to je věda

18.7.2014 08:03 | Život vznikl ve vodě a k životu vodu potřebujeme i nadále. Ovšem kolik a v jaké podobě? To je to, oč tu běží – a nejen v parném létě. Každý z nás by měl vypít aspoň dva a půl litru vody denně. V horku ještě víc, aby příjem a výdej tekutin zůstal v rovnováze.

- Meloun – lahůdka, osvěžení i vitamíny!

9.7.2014 09:33 | Sladké, šťavnaté, zářivě barevné osvěžení, na kterém si rádi pochutnáváme každé léto. Meloun nám ale vedle osvěžení dodá také spoustu vitamínů, které se v něm i přes vysoký obsah vody vyskytují. A pokud vám na melounu vadí černé pecičky, nezoufejte, k dostání je totiž i meloun bez jader!

- Dáte si kávu?

4.7.2014 09:04 | Káva je nápoj, bez kterého si mnozí z nás nedovedou představit ranní probuzení nebo odpočinkový rituál. Existuje celá řada rozporuplných názorů o tom, zda je lidskému zdraví káva prospěšná, či škodlivá. Určitě se na tento problém můžeme dívat z několika hledisek. Kávu máme rádi doma i na dovolené, popíjíme ji i několikrát za den.

- Co nehty prozradí o našem zdraví

20.6.2014 13:52 | Stav našich nehtů nám o člověku prozradí mnohé. Různé poruchy od lámání nehtů jsou známkou například chybějících živin, minerálů nebo mohou ukazovat na nějakou konkrétní nemoc.

- Horoskop na červen. Komu budou hvězdy přát?

13.6.2014 10:41 | Co vás čeká a nemine v šestém měsíci roku 2014? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

- Každé místo má svou energii

4.6.2014 09:23 | Často skloňovaný pojem feng shui nedovede obsáhnout celou problematiku energie bydlení. Zdrojem energie je totiž i lokalita, ve které pobýváme.

Převodový můstek Rekodifikace

Všeobecné podmínky Účetního Portálu | Informace ke zpracování osobních údajů GDPR | Kodex Účetního Portálu ke zpracování osobních údajů GDPR | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :
 

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace