Přenesená daňová povinnost

Dobrý chci se doptat, jde o to zda při fakturaci jako plátce DPH na plátce DPH při demontáži dveřní sítě a montáže nové dveřní sítě mohu využít přenesené daňové povinnosti. Při prostudování paragrafu 92 jsem totiž žádnou zmíňku, o demontáži a montáži nové dveřní sítě nezaznamenala. Tak by mě zajímalo, zda se na toto, vůbec přenesená daňová povinnost vztahuje? Předem děkuju za zodpovězení mého dotazu.

Jarmila
Jarmila

Vloženo: 15.11.2019 18:50
Počet příspěvků: 1

Diskuze

  • Radka
    Radka

    Záchrana je v §92a odst. 7) ZDPH.

    21.1.2020 17:47
Přidat komentář můžete jako zdarma registrovaný.

Převodový můstek Rekodifikace

Všeobecné podmínky Účetního Portálu | Informace ke zpracování osobních údajů GDPR | Kodex Účetního Portálu ke zpracování osobních údajů GDPR | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :
 

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace