Prijeti sluzeb ze zahranici

Dobry den, chtela bych se zeptat. Pokud jsme neziskovka, ktera neni platcem dph a prijme sluzbu z Polska, ktera je platcem dph, muzu od nich prijmout sluzbu? Nestane se firma v CR platcem? jak se resi pokud je platcem pouze v PL nebo v EU? Dekuji.

Jana
Jana

Vloženo: 12.5.2019 19:23
Počet příspěvků: 1

Diskuze

  • Radka
    Radka

    Záleží na tom, o jakou službu se jedná. Pokud to bude služba dle §9 odst. 1, pak se i z neziskovky stane osoba identifikovaná k dani dle §6h ZDPH, pokud je osobou povinnou k dani dle §5.

    16.5.2019 10:09
Přidat komentář můžete jako zdarma registrovaný.

Převodový můstek Rekodifikace

Všeobecné podmínky Účetního Portálu | Informace ke zpracování osobních údajů GDPR | Kodex Účetního Portálu ke zpracování osobních údajů GDPR | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :
 

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace