Program COVID – Veletrhy/kongresy

Pro vyhledávání textu na stránce využijte klávesovou zkratku CTRL+F

Ke stažení

8.4.2021 07:00 - zdroj: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Od pondělí 06.04.2021 je možné podávat Žádosti v Programu Covid - Veletrhy/kongresy. Rozhodným obdobím, na které je poskytována podpora, je 1. březen až 31. říjen 2020. Výše podpory činí 60 % nepokrytých nákladů za rozhodné období, respektive 40 % nepokrytých nákladů za rozhodné období pro podnikatele s majetkovou účastí státu nebo územního samosprávného celku ČR.
Aktualitu připravila Dáša

Oprávněným žadatelem 

je podnikatel – fyzická, nebo právnická osoba vykonávající podnikatelskou činnost na základě zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), ve znění pozdějších předpisů. Podnikatel musí být svým podnikáním zaměřen na organizaci a realizaci veletrhů, výstav, kongresových, firemních a dalších hromadných akcí zaměřených především na B2B segment, či musí být na tento segment trhu realizačně napojen. Podporovaná podnikatelská činnost musela být zahájena nejpozději do 29. února 2020.

V rozhodném období mu poklesl obrat (výnosy z podporované činnosti dle podmínek výzvy) minimálně o 30 %.

Pokles obratu je prokazován následovně:

  • Při zahájení podnikatelské činnosti do 1. března 2019, obrat v rozhodném období oproti stejnému období roku 2019, nebo
  • při zahájení podnikatelské činnosti mezi 2. březnem 2019 a 1. září 2019 průměrný měsíční obrat v rozhodném období oproti průměrnému měsíčnímu obratu za období od zahájení předmětné podnikatelské činnosti do 31. října 2019, nebo
  • při zahájení podnikatelské činnosti mezi 1. září 2019 a 29. únorem 2020 průměrný měsíční obrat v rozhodném období oproti průměrnému měsíčnímu obratu za období od zahájení předmětné podnikatelské činnosti do 29. února 2020.

➡️ Chcete dostávat pozvánky na naše webináře? REGISTRUJTE SE https://www.ucetni-portal.cz/registrace-zdarma/ ⬅️

čekejte prosím ...
Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)

Komentáře

Přidat komentář můžete pouze jako registrovaný. Máte u nás účet? Přihlaste se

Převodový můstek Rekodifikace

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů | Zásady používání souborů cookies | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace