Sleva na dani - zletilé dítě

Dobrý den, mám zletilou dceru. Je jí 23 let. Je u mne trvale hlášená, v dětství mi byla rozsudkem svěřena do péče. V současné době studuje na SŠ a bydlí na ubytovně, kterou si platí. Domů v současnosti nejezdí vůbec, ale to se může změnit. Povinné poplatky u mne v bytě, kde má trvalý pobyt vč. odvozu odpadu, záloh na vodu, společnou el. energii atd. za ní stále hradím. Od otce pobírá výživné. Mohu si prosím na ni uplatnit slevu na dani? Jaké musí být splněny podmínky, abych si tuto slevu mohla uplatnit? .... Předem Vám děkuji za odpověď

Helena
Helena

Vloženo: 11.4.2019 09:32
Počet příspěvků: 1

Diskuze

  • Radka
    Radka

    §35c odst.6, a 7. ZDP

    23.5.2019 08:12
Přidat komentář můžete jako zdarma registrovaný.

Převodový můstek Rekodifikace

Všeobecné podmínky Účetního Portálu | Informace ke zpracování osobních údajů GDPR | Kodex Účetního Portálu ke zpracování osobních údajů GDPR | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :
 

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace