VEMA

Nebojte se zpracování mezd, s naší pomocí to zvládnete! Vema, a. s. je již od roku 1990 odborníkem na zpracování mezd. Máme řešení pro všechny druhy organizací – soukromé i příspěvkové, malé, střední i velké. Přesně podle vašich potřeb si můžete zvolit jeden ze tří způsobů zpracování mezd – na vlastním počítači s licencí aplikace Mzdy Vema, přes internet prostřednictvím ASP Vema, nebo zcela externě díky službě Outsourcing Vema. Všechny tři způsoby garantují stoprocentní správnost a legislativní aktuálnost při zpracování různých druhů mezd a platů.

Hledáte program na zpracování mezd?

Aplikace Mzdy Vema je jedním z nejrozšířenějších programů na zpracování mezd v Česku a na Slovensku. V aplikaci Mzdy Vema zpracovává mzdy více než 7100 organizací, přes 700 tisíc lidí má na své výplatní pásce údaje zpracované právě tímto programem. Aplikaci Mzdy Vema jsme poprvé distribuovali v roce 1990, od té doby nepřetržitě garantujeme stoprocentně správný algoritmus výpočtu mezd a platů a důsledně za vás hlídáme legislativu v mzdové oblasti.

Nechcete se starat o technické řešení, raději se soustředíte na svou práci?

ASP - poskytování aplikačních služebAplikaci Mzdy Vema v její plné funkčnosti můžete využívat vzdáleně přes internet jako službu ASP (Application Service Providing – poskytování aplikačních služeb).  Zpracování mezd prostřednictvím služby ASP je vhodné pro všechny typy organizací, výhodné cenové podmínky činí tuto moderní službu široce dostupnou. O data a provoz aplikace Mzdy Vema se starají odborníci z naší společnosti. Získáte vyspělé archivační mechanismy, ochranu proti virům i cizím útokům. Nemusíte se vůbec starat o instalaci nových verzí a aktualizací. Přesto si vždy včas a bezchybně zpracujete mzdy v prostředí, které nerozeznáte od běžného lokálního klienta Vema.

Web: http://www.vema.cz/

OSS, IOSS Převodový můstek Rekodifikace

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů | Zásady používání souborů cookies | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace

Dobrý den, jak Vám můžeme pomoci?

Napište nám ohledně našeho vzdělávání/cesty zákazníka… nebo informaci, že něco nefunguje. Rádi Vám brzy odpovíme.
NESLOUŽÍ PRO ODPOVĚDI NA ODBORNÉ DOTAZY – ty u nás poskytujeme od členské sekce GOLD. Děkujeme za respektování.

Jméno a příjmení :
E-mail :
Text :