Webinář: DPH služby z jiných členských států - 09.07.2020 - 19:00
GOLD ČLENOVÉ ZDARMA
Autoři: Ing. Pěva Čouková , Ing. Jiří KlímaČlenové od balíčku GOLD mají celý webinář a prezentaci ZDARMA.
Další dotazy z webináře naleznete zde.
Komentáře
Lenka • 9.7.2020 18:37
Dobrý den, z předchozího webináře už vím, že p. Klíma zná i slovenský zákon o DPH. Potřebovala bych radu - česká společnost je registrována k DPH na Slovensku. Teď fakturujeme servisní práce na FVE a sečení v objektu FVE na Slovensku slovenskému plátci. Tento plátce však on nás požaduje fakturu bez DPH a já nevím proč. Předem moc děkuji a zdravím Pěvu.
Lenka Cásková, Brandlín u TáboraAnna • 9.7.2020 13:42
Dobrý den, mám otázku na paní Pěvu. Mám od vás skvělé knihy Účetnictví, Daň z příjmu 2020, Komentář k majetkovým daním atd. 2020 a chci se zeptat kdy bude k zakoupení slíbená kniha Komentář k DPH 2020? děkuji Aška
Any • 9.7.2020 12:53
Dobrý den, moc zdravím z Uherského Hradiště a chtěla bych se zeptat. Máme fyzickou osobu, která pořádá hony a odstřely v české republice. Pokud je tento odstřel fakturován podnikateli z Německa, bude fakturace bez DPH a vykážeme to v Souhrnné hlášení?
Děkuji za odpověď.