Aktuality

FILTR        Zdroj      
ŘAZENÍ              
VŠEPředchozí   123 ... 147Následující

Kalkulačka pro výpočet otcovské poporodní péče pro rok 2023

Zdroj: ČSSZ

Nové8.2.2023 08:05 | Dnes pokračujeme a zveřejňujeme další kalkulačku, tentokrát pro výpočet tzv. otcovské.
Aktualitu připravila Dáša

Víte, na kolik máte nárok v peněžité pomoci v mateřství nebo během nemocenské?

Zdroj: MPSV

Nové7.2.2023 08:55 | Dnes přinášíme první dvě kalkulačky pro rok 2023 a naleznete je v příloze. Jde o kalkulačku výpočtu nemocenského a kalkulačku výpočtu peněžité pomoci v mateřství pro rok 2023.
Aktualitu připravila Dáša

Nový přehled o výši pojistného 2023 (se slevou na pojištění) plus související informace o záměru uplatňovat slevu jiného zaměstnavatele pro téhož zaměstnance

Zdroj: ČSSZ

Nové6.2.2023 08:18 | Přehled o výši pojistného pro rok 2023 je upraven a doplněn o možnost uplatnit slevu na pojistném a také o seznam osob, na které je uplatňována sleva v daném měsíci. Nezapomeňte prosím oznámit nejdříve záměr o uplatňování slevy.
Aktualitu připravila Dáša

Představujeme zbrusu nový tiskopis "Oznámení záměru uplatňovat slevu na pojistném za zaměstnance" (skončení uplatňování slevy na pojistném za zaměstnance)

Zdroj: ČSSZ

Nové3.2.2023 08:32 | V příloze naleznete ukázku tiskopisu, na kterém se bude oznamovat záměr uplatňovat slevu na pojištění na zaměstnance a zároveň ukončení této slevy.
Aktualitu připravila Dáša

Modelové příklady výpočtu dovolené u dohod o provedení práce a dohod o pracovní činnosti po novele zákoníku práce

Zdroj: MPSV

Nové3.2.2023 08:22 | MPSV má kompromisní návrh novely zákoníku práce. Ta přinese dovolenou „dohodářům“ a zakotvuje pravidla pro home office.
Aktualitu připravila Dáša

Připomínáme slevu na sociálním pojištění platnou od včerejšího dne a představujeme novou slevu na pracující a podnikající seniory

Zdroj: MFČR

Nové2.2.2023 07:54 | Od 1. 2. 2023 mají zaměstnavatelé možnost využít slevy na sociálním pojištění u zaměstnanců, kteří pracují na zkrácený úvazek. Konkrétně se odpočet vztahuje na studenty, pracovníky do 21 let, čerstvě rekvalifikované, zdravotně postižené, na všechny, co pečují o dítě do 10 let nebo i osoby starší 55 let. U nich bude zaměstnavatel z toho, co sám hradí za pracovníky, odvádět na sociálním pojistném o 5 % méně.
Aktualitu připravila Dáša

Zaměstnavatelé zpozorněte: Již brzy do svých datových schránek obdržíte informace o změnách v pojistném pro rok 2023 z důvodu zvýšení sazby pojistného u některých zaměstnavatelů a slev na pojistném

Zdroj: ČSSZ

Nové31.1.2023 08:22 | V souvislosti s dřívějším odchodem do důchodu tzv. zdravotnických záchranářů a členů jednotek hasičského záchranného sboru podniku se zavádí pro jejich zaměstnavatele vyšší odvod pojistného.
Aktualitu připravila Dáša

Oznámení o plnění povinného podílu zaměstnávání osob ze zdravotním postižením za rok 2022 - formulář a vysvětlující příklady

Zdroj: Úřad práce

Nové27.1.2023 08:28 | Dnes pro vás přinášíme vyčerpávající informace pro zpracování Oznámení o plnění povinného podílu zaměstnávání OZP (= osob ze zdravotním postižením) za rok 2022.
Z Formuláře pro vyplnění (část vysvětlující) vyčtete potřebné údaje, které se každý rok mění. Výše průměrné mzdy v národním hospodářství za 1.–3. čtvrtletí roku 2022 činí 39 306 Kč. Odvod do státního rozpočtu za jednoho přepočteného zaměstnance činí ročně 2,5násobek této částky, tj. 98 265 Kč.
Aktualitu připravila Dáša

Jezdíte na služební cesty? Víme, na co máte nárok.

Zdroj: Státní úřad inspekce práce

25.1.2023 08:45 | Dnes ještě navazujeme na předchozí aktualitu a zveřejňujeme informační materiál poskytnutý Státním úřadem inspekce práce k poskytování cestovních náhrad při tuzemských pracovních cestách v roce 2023.
Aktualitu připravila Dáša

Práce v noci nebo jako vedoucí pracovník by měla být po zásluze oceněna. SÚIP přináší informace k odměňování za práci a odměnám z dohod v roce 2023

Zdroj: Státní úřad inspekce práce

25.1.2023 08:28 | V příloze naleznete aktualizované informační materiály, které vydal Státní úřad inspekce práce.
Aktualitu připravila Dáša

OSS, IOSS Převodový můstek Rekodifikace

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů | Zásady používání souborů cookies | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace

Dobrý den, jak Vám můžeme pomoci?

Napište nám ohledně našeho vzdělávání/cesty zákazníka… nebo informaci, že něco nefunguje. Rádi Vám brzy odpovíme.
NESLOUŽÍ PRO ODPOVĚDI NA ODBORNÉ DOTAZY – ty u nás poskytujeme od členské sekce GOLD. Děkujeme za respektování.

Jméno a příjmení :
E-mail :
Text :