Daň z příjmů 2020 - vyřešené příklady

Cena: 1590 Kč bez DPH

ks


Autoři: Ing. Zuzana Rylová Ph.D., Ing. Matěj Nešleha , Ing. Eva Nedorostková , Ing. Ivana Pilařová , Ing. Pěva Čouková , Bc. Ivan Rota MBA

EXPEDUJEME1. VYDÁNÍNovinka!

1) Fyzické osoby

16 příkladů -  ing. Zuzany Rylové Ph.D.

2 příklady - ing. Matěj Nešleha

1 příklad - Ivan Rota

2) Právnické osoby

2 příklady - ing. Ivana Pilařová

2 příklady - ing. Eva Nedorostková

3) Řádky přiznání k dani z příjmů právnických osob s komentářem - Pěva Čouková

Rozsah 180 stran

Slovo zakladatelky Účetního Portálu:

Dobrý den milé kolegyně a vážení kolegové,

ano, opravdu máte možnost mít v ruce nebo v počítači naši „novou lodičku“  Daň z příjmů – vyřešené příklady. Je zjevné, že nápadů mám hodně a děkuji mému týmu a skvělým lektorům za to, že mají chuť a náladu moje nápady a sny realizovat.

Těžko říct, který příklad je lepší. Příklady kolegyně Zuzky Rylové z oblasti fyzických osob znáte a opět nám je aktualizovala pro verzi 2020.  Novinou jsou příklady kolegy Matěje Nešlehy z oblasti fyzických osob a příklad našeho člena All In Ivana Roty, který zpracoval také příklad ze soudku fyzických osob. Fyzické osoby kontroluji, přepočítávám a přiznám se, že určitě to nejsou moje nejmilejší příklady… když je vypočítám, mám samozřejmě radost. My jako firma zpracováváme přiznání k dani z příjmu fyzických osob minimu klientů. Vím, že je prima, znát všechna zákoutí zákona nebo alespoň vědět, kam sáhnout pro informaci.

Oproti tomu příklady na právnické osoby miluji. Doplňují mi moje příklady v oblasti účetnictví, mohu se přesvědčit, zda vše chápu správně a zda není třeba udělat nové příklady.

Jak příklady kolegyně Ivany Pilařové, tak příklady paní Evy Nedorostkové jsou skvělé, skvělé, skvělé…Super výukový materiál.

Řádky přiznání k dani z příjmů právnických osob se jako nezbytnost pro vyřešení příkladů na právnické osoby ukázaly na „Doučování Účetního Portálu 2019“, které jsem měla loni dokonce dvakrát pro ty, co šli na zkoušky. Díky tomu tedy vzniklo toto dílo. Určitě jej berte jako začátek, který budeme pilovat a doplňovat.

Pokud se ptáte, kde je letos doučování? Zatím není…ale není to konečná. Nějakou pomocnou ruku určitě nabídnu v budoucnu.

Jsem opravdu ráda, že si toto dílo můžete vzít na zkoušky daňových poradců a přeji Vám, ať Vám pomůže se dobře připravit. 

S vděčností 

P.

www.pevacoukova.cz

P.S. 

Ukázka bude brzy...

Ukázka knihy

Převodový můstek Rekodifikace

Všeobecné podmínky Účetního Portálu | Informace ke zpracování osobních údajů GDPR | Kodex Účetního Portálu ke zpracování osobních údajů GDPR | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :
 

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace