Doklady zaměstnanců v elektronické podobě

Pro vyhledávání textu na stránce využijte klávesovou zkratku CTRL+F

Vlastní

  • Doklady zaměstnanců v elektronické podobě (PDF, 9.5 MB)

Autor Ing. Milan Lošťák

28.4.2020 19:37

Ing. Milan Lošťák
➡️ ZVLÁDNEME TYTO DNY SPOLU ⬅️

Tento článek od pana Ing. Milana Lošťáka přináší ucelenou informaci pro orientaci v permanentně vyvíjející se problematice elektronických výstupů potvrzení o zdanitelných příjmech i jiných dokladů pro mzdové účetnictví, které jsou povinné podle ZDP.

Lucie

PLATÍ pro rok 2020

Stále častěji se vedou polemiky o tom, zda lze zaměstnancům uznávat elektronické výstupy potvrzení o zdanitelných příjmech i jiných dokladů pro mzdové účetnictví (průkazy pro slevy, odpočty nebo daňové zvýhodnění), které jsou povinné podle zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, v platném znění (dále jen „ZDP“).

Cílem tohoto příspěvku je podat čtenářům ucelenou informaci pro orientaci v této permanentně vyvíjející se problematice, zejména prostřednictvím seznámení zaměstnanců a zaměstnavatelů s informacemi Generálního finančního ředitelství pro plátce daně z příjmů ze závislé činnosti zveřejněnými na oficiálních stránkách finanční správy podle chronologického pořadí.

...

Vidíte nyní zkrácený text článku, pro zobrazení plné verze si objednejte placenou registraci.

čekejte prosím ...
Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)

Komentáře

Přidat komentář můžete pouze jako registrovaný.

Převodový můstek Rekodifikace

Všeobecné podmínky Účetního Portálu | Informace ke zpracování osobních údajů GDPR | Kodex Účetního Portálu ke zpracování osobních údajů GDPR | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :
 

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace