Nejčastější dotazy


Je to vzdělávací web účetních a daňových poradců, kde budujeme "nadšenou" účetní komunitu, kterou práce baví.

Pěva Čouková osobně, zakladatelka a ❤️ Účetního Portálu ®
majitelka účetní a daňové kanceláře Oswald a.s. ®
auditorka č. 1149, daňová poradkyně č. 23
zkušební komisařka KDP ČR ®
www.pevacoukova.cz

Záleží na typu balíčku, který si zvolíte. Vše je detailně vysvětleno v našem E-shopu. Nejlevnější balíček SILVER je za 7 980 Kč bez DPH za rok. Více ZDE.

Součástí jsou např. články, příklady, přehledy, pomůcky a mnoho dalšího podle typu balíčku; konkrétní obsah je ZDE pod balíčky, členství. V "Portálové Rodině" jsou  sdruženi nadšenci "Účetního Portálu". Tip - vyzkoušejte si GOLD 7 dní zdarma za 1 Kč včetně DPH - NAŠE NOVINKA..

Platící členy Účetního Portálu.

Na našem webu Účetního Portálu v sekci E-shop (oranžový button CHCI VSTOUPIT DO PORTÁLOVÉ RODINY) ZDE, vyberete si roční balíček členství a pak si zvolíte měsíční platby nebo roční.

Odesláním objednávky je předložen návrh smlouvy, potvrzením objednávky je smlouva uzavřena, vše je uvedeno v obchodních podmínkách.

Balíček SILVER je tzv. článkový, GOLD je naše zlato - nejprodávanější balíček. Doporučujeme zhlédnout rozdíly, které jsou uvedeny formou tabulky s háčky ZDE, doporučujeme si přečíst popisek u balíčků, případně zhlédnout videa zakladatelky paní Pěvy.

Ano, lze přejít z balíčku SILVER do balíčku GOLD, ale pouze při roční platbě (nikoliv měsíční). Řada klientů toho využívá. Výpočet je spravedlivý např. zaplatíte za SILVER 7 980 Kč bez DPH, jeden den členství v GOLDu má hodnotu 54,74 Kč bez DPH (19 980 Kč/365 dny), členství GOLD získáte, pokud přejdete hned, na 146 dnů, což je téměř 5 měsíců. To je metodika přepočtu ceny. Počítáme skutečné délky měsíců ve dnech, postup přechodu je bez doplatku.

Přechod můžete udělat kdykoliv v průběhu členství. Může se Vám líbit být část období v balíčku SILVER a část si tzv. přehodit do balíčku GOLD. Postup je bez doplatku. 

Ne, členství se neprodlužuje, je bez doplatku.

Ne, nemohu. Přechod do vyššího balíčku je nevratný krok. Je třeba promyslet.

Ne, nemohu, je to nevratný krok. Po cca 5 měsících si mohu koupit balíček SILVER a zůstat v něm.

NE, je to pouze zkušební verze balíčku GOLD.

NE, systém Vaši e-mailovou adresu eviduje a již Vám vícekrát nedovolí jít do této zkoušky, je tedy třeba těchto dnů "téměř" zdarma využít a udělat si čas na vzdělávání.

Je to naprosto plný rozsah balíčku GOLD k vidění, omezené je pouze stahování souborů za den (5 souborů denně maximum).

Přechod není možný, přejít lze po uplynutí Vašeho stávajícího členství.

Získáváte do Můj účet vše, co je ke dni zakoupení a po dobu Vašeho členství v nabídce v E-shopu. Je to opravdu výhodné, řada našich věrných uživatelů to již zjistila :-). Děkujeme…

V E-shopu u členství najdete rozdíly mezi balíčky v tabulce s háčky. K dispozici máme také popis u jednotlivých balíčků a videa natočená zakladatelkou Účetního Portálu paní Pěvou.

Přejít můžete z balíčku SILVER do balíčku GOLD při ročně placeném členství.

Máte dvě cesty. Vždy je potřeba být přihlášený. Za prvé se Vám to nabízí v E-shopu pod online programy, cca ve středu. Zadruhé se Vám to nabízí v Můj účet/Správa uživatelů.

Členství je podle obchodních podmínek na jednu fyzickou osobu, máte-li více osob, je třeba vstoupit do multilicence. Členství je v multilicenci výhodnější  - 1 člen 19 980 Kč bez DPH, 2 členové 20% sleva = 31 968 Kč bez DPH, 3 členové 25% sleva = 44 955 Kč bez DPH, 4 a více členů 30% sleva = 55 944 Kč bez DPH.

Ano, můžete. Pokud hradíte členství na 2 roky, platíte o 10 % méně.

Ano, v profilu v sekci Můj účet - můžete jako správce uživatele přepsat.

Měsíční platby ročního členství lze provést pouze kartou.

Ano, je dražší o dva měsíce členství, jednorázová platba je finančně výhodnější, nicméně měsíční členství bude pro hodně uživatelů příjemnější, např. balíček GOLD v cenách bez DPH [(19  980/12)*14]/12= 1 943 Kč bez DPH za měsíc).

Bylo by prima si to hlídat, je to problém. Ale vše lze řešit, zavolejte na infolinku a domluvte se s asistentkou, pošlete jí doklad o platbě. Jinak je členství do 7 dnů automaticky zrušeno, může být vymazán i Můj účet.

Obchodní podmínky uvádějí klasické nástroje občanského práva, úroky z prodlení.

Zatím není takto umožněno, protože naše vize je, že zdroj účetnictví je jen jeden. Mohlo by se Vám stát, že budete využívat např. podnikatelských příkladů. Pokud jste si jisti, že podnikatele nechcete, zavolejte na infolinku +420 730 585 423.

Ano, můžete. Máme jednoduché řešení, jďete do Můj účet, specializace - tam si vyberu to, co mě zajímá a označím "fajfkou". Kdykoliv mohu změnit.

Doporučujeme koupit balíček SILVER.

Od jakékoliv koupě můžete odstoupit do 30 dnů od koupě tím, že vyplníte PDF dokument - formulář pro odstoupení od Smlouvy a pošlete jej pouze prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb na adresu Účetního Portálu (článek 8.3 obchodních podmínek). Je to naše "Garance vrácení ceny". Později odstoupit v souladu s obchodními podmínkami nelze.

Platba se Vám strhne automaticky a zároveň Vám přijde potvrzovací email o stržené částce. Kdyby se částka nestrhla, upozorníme Vás emailem o neprovedené platbě. Fakturu za měsíční platbu naleznete v „Můj účet“.

ÚČETNICTVÍ, MZDY, DANĚ, AUDIT, PRÁVO, POJISTNÉ, VŠE. Sekce fungují  jako filtr. Obecně doporučujeme mít zapnuto VŠE, nechcete-li o nějakou informaci přijít. MZDY obsahují veškerou mzdovou problematiku včetně zákoníku práce i pojistného. POJISTNÉ a PRÁVO  je problematika bez sekce MZDY.

PODNIKATELÉ, OBCE, PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE, NEZISKOVÉ ORGANIZACE. Víte, že si můžete vybrat svoji specializaci v Můj účet? Velmi propracovaní jsou podnikatelé. Obce a Příspěvkové organizace jsou již na velmi vysoké úrovni, neziskové organizace jsou v začátcích.

AKTUALITY, ČLÁNKY, PŘÍKLADY, POMŮCKY, PŘEHLEDY, JUDIKATURA, ZÁKONY, PORADNA, MĚSÍČNÍKY, VIDEA, ANGLICKÝ SLOVNÍK, TISKOPISY, KOORDINAČNÍ VÝBORY, INTERPRETACE NÚR, INFORMACE GFŘ, PŘEDPISY EU, AUTOŘI, SEMINÁŘE a E-SHOP. Je zde tedy mnoho užitečných informací a také nabídka našich produktů.

V průběhu zadání povinných údajů při registraci zadáváte e-mail, který je nutno potvrdit prostřednictvím svého e-mailu proklikem tzv. "DOUBLE OPT IN" podle předpisů GDPR. Je nezbytná kontrola, že jste to Vy. Pokud e-mail uvedete špatně, registrace není platná. Pokud jste registrací tzv. prošli, údaje lze upravovat v Můj účet na Účetním Portálu.

Doporučujeme jít do Můj účet/Objednávky, tam jsou zálohové faktury na vše, co bylo objednáno a zůstalo nezaplaceno. Protože byla uzavřena smlouva podle obchodních podmínek, doporučujeme kontaktovat infolinku Účetního Portálu, pokud závazně objednaný produkt chcete zrušit.

Zálohová faktura je stejně jako seznam faktur všech objednávek v Můj účet/Objednávky.

Ano, opět najdete vše v Můj účet/Objednávky. Je zde zálohová faktura, i když jste uvedla platbu převodem, můžete kartou zaplatit.

Odpověď je stejná jako u předchozí otázky. Doporučujeme jít do Můj účet, tam jsou zálohové faktury na vše, co bylo objednáno a zůstalo nezaplaceno. Protože byla uzavřena smlouva podle obchodních podmínek, doporučujeme kontaktovat infolinku Účetního Portálu, pokud závazně objednaný produkt chcete zrušit.

To je jednoduché, napíšete e-mail do přihlášení a dole v nabídce kliknete na "Zapomenuté heslo", dále postupujete podle návodu.

Znáte svůj e-mail? Pokud ano, ale nevíte heslo, postupujete podle předchozí odpovědi. Pokud nevíte ani e-mail, volejte o pomoc na infolinku  Účetního Portálu +420 730 585 423.

Obchodní podmínky uvádějí klasické nástroje občanského práva, úroky z prodlení.

Registrace vzniká tím, že si vyplníte jméno, příjmení, telefon a také heslo - ZDE. Dále je třeba reagovat ve Vašem e-mailu na  "DOUBLE OPT IN" a jste u nás :-). Pokud máte nebo jste měli zakoupeno členství, jste již u nás registrováni.

Vrátit produkt do 30 dnů lze, a to dle obchodních podmínek, kde naleznete PDF formulář k vyplnění, vyplníte a pošlete pouze prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb na adresu Účetního Portálu.

Při nákupu GOLD balíčku získáváte slevu na všechny produkty, a to 30%.

Zasílaní novinek můžete kdykoli zrušit, a to výlučně prostřednictvím odkazu odhlásit/unsubscribe v e-mailu od Účetního Portálu nebo prostřednictvím zaslání odmítavé odpovědi na doručenou textovou zprávu sms.

Placené dotazy s "garantovanou odpovědí " od naší partnerské firmy Oswald a.s. jsou součástí balíčku GOLD.

Je super být v obraze přes PLÁN AKCÍ Účentího Portálu, který naleznete ZDE. Pokud víte, že se koná, vyskakuje na Vás POP-up, prostřednictví něhož se můžete příhlásit. Stačí kliknout na danou reklamní kampaň, kde následně zadáte svou emailovou adresu a my Vám zašleme odkaz na daný Webinář. Těšíme se na Vás.

Objednávka není dokončená, u nás se objevíte kurzívou a zašedivělí. Je třeba vždy potvrdit E-mailem - požadavek GDPR.

Veškeré nabídky členství naleznete v E-shopu. Zhruba ve středu stránky se Vám nabízí členství.  U členství najdete rozdíly mezi balíčky v tabulce s háčky. K dispozici máte také popis u jednotlivých balíčků a videa natočená zakladatelkou Účetního Portálu paní Pěvou.

V den připsání platby - v Můj účet, pokud je kniha již v prodeji. Pokud je kniha zakoupena v předprodeji, připíšeme do Můj účet, jakmile je k prodeji v E-shopu. Je nezbytné být registrovaný na Účetním Portálu (stačí zdarma).

Koupí knihy jste se již u nás registroval/la. Stačí vyplnit e-mail a heslo.

Vzhledem ke skutečnosti, že všechny naše vzdělávací akce jsou natáčeny a součástí off-line semináře je záznam, peníze nevracíme. Nebo můžete poslat náhradníka.

Kdykoliv si můžete zpětně a opakovaně spustit veškeré semináře a on-line akce. Neplánujeme "stažení souborů z naší databáze ", pokud bychom o tom v budoucnu uvažovali u starých dokumentů, budete vyzvání k možnosti nahrání souborů.

Online seminář si zakoupíte v e-shopu. V Můj účet se objeví seminář "dopředu" před konáním. Tím je vše v pořádku. Potom jen klikněte na odkaz a jste s námi. Peťka za tým rozesílá kontrolní SMS v 7 hodin ráno s proklikem.

Pokud nefunguje odkaz v Můj účet, nefunguje ani odkaz ze SMS, je jediná rada. Děvčata na infolince :-)

Koukněte do Můj účet a vidíte tam online seminář s odkazem tzv. "na věky".

Je nutno zavolat děvčatům na infolinku, nedošlo ke spárování platby, připravte si doklad o platbě a určitě se vše vyřeší :-)

Je to vzdělávací web účetních a daňových poradců, kde budujeme "nadšenou" účetní komunitu, kterou práce baví.

Pěva Čouková osobně, zakladatelka a ❤️ Účetního Portálu ®
majitelka účetní a daňové kanceláře Oswald a.s. ®
auditorka č. 1149, daňová poradkyně č. 23
zkušební komisařka KDP ČR ®
www.pevacoukova.cz

Záleží na typu balíčku, který si zvolíte. Vše je detailně vysvětleno v našem E-shopu. Nejlevnější balíček SILVER je za 7 980 Kč bez DPH za rok. Více ZDE.

Součástí jsou např. články, příklady, přehledy, pomůcky a mnoho dalšího podle typu balíčku; konkrétní obsah je ZDE pod balíčky, členství. V "Portálové Rodině" jsou  sdruženi nadšenci "Účetního Portálu". Tip - vyzkoušejte si GOLD 7 dní zdarma za 1 Kč včetně DPH - NAŠE NOVINKA..

Platící členy Účetního Portálu.

Na našem webu Účetního Portálu v sekci E-shop (oranžový button CHCI VSTOUPIT DO PORTÁLOVÉ RODINY) ZDE, vyberete si roční balíček členství a pak si zvolíte měsíční platby nebo roční.

Odesláním objednávky je předložen návrh smlouvy, potvrzením objednávky je smlouva uzavřena, vše je uvedeno v obchodních podmínkách.

V průběhu zadání povinných údajů při registraci zadáváte e-mail, který je nutno potvrdit prostřednictvím svého e-mailu proklikem tzv. "DOUBLE OPT IN" podle předpisů GDPR. Je nezbytná kontrola, že jste to Vy. Pokud e-mail uvedete špatně, registrace není platná. Pokud jste registrací tzv. prošli, údaje lze upravovat v Můj účet na Účetním Portálu.

Balíček SILVER je tzv. článkový, GOLD je naše zlato - nejprodávanější balíček. Doporučujeme zhlédnout rozdíly, které jsou uvedeny formou tabulky s háčky ZDE, doporučujeme si přečíst popisek u balíčků, případně zhlédnout videa zakladatelky paní Pěvy.

Ano, lze přejít z balíčku SILVER do balíčku GOLD, ale pouze při roční platbě (nikoliv měsíční). Řada klientů toho využívá. Výpočet je spravedlivý např. zaplatíte za SILVER 7 980 Kč bez DPH, jeden den členství v GOLDu má hodnotu 54,74 Kč bez DPH (19 980 Kč/365 dny), členství GOLD získáte, pokud přejdete hned, na 146 dnů, což je téměř 5 měsíců. To je metodika přepočtu ceny. Počítáme skutečné délky měsíců ve dnech, postup přechodu je bez doplatku.

Přechod můžete udělat kdykoliv v průběhu členství. Může se Vám líbit být část období v balíčku SILVER a část si tzv. přehodit do balíčku GOLD. Postup je bez doplatku. 

Ne, členství se neprodlužuje, je bez doplatku.

Ne, nemohu. Přechod do vyššího balíčku je nevratný krok. Je třeba promyslet.

Ne, nemohu, je to nevratný krok. Po cca 5 měsících si mohu koupit balíček SILVER a zůstat v něm.

NE, je to pouze zkušební verze balíčku GOLD.

NE, systém Vaši e-mailovou adresu eviduje a již Vám vícekrát nedovolí jít do této zkoušky, je tedy třeba těchto dnů "téměř" zdarma využít a udělat si čas na vzdělávání.

Je to naprosto plný rozsah balíčku GOLD k vidění, omezené je pouze stahování souborů za den (5 souborů denně maximum).

Přechod není možný, přejít lze po uplynutí Vašeho stávajícího členství.

Získáváte do Můj účet vše, co je ke dni zakoupení a po dobu Vašeho členství v nabídce v E-shopu. Je to opravdu výhodné, řada našich věrných uživatelů to již zjistila :-). Děkujeme…

V E-shopu u členství najdete rozdíly mezi balíčky v tabulce s háčky. K dispozici máme také popis u jednotlivých balíčků a videa natočená zakladatelkou Účetního Portálu paní Pěvou.

Přejít můžete z balíčku SILVER do balíčku GOLD při ročně placeném členství.

Máte dvě cesty. Vždy je potřeba být přihlášený. Za prvé se Vám to nabízí v E-shopu pod online programy, cca ve středu. Zadruhé se Vám to nabízí v Můj účet/Správa uživatelů.

Členství je podle obchodních podmínek na jednu fyzickou osobu, máte-li více osob, je třeba vstoupit do multilicence. Členství je v multilicenci výhodnější  - 1 člen 19 980 Kč bez DPH, 2 členové 20% sleva = 31 968 Kč bez DPH, 3 členové 25% sleva = 44 955 Kč bez DPH, 4 a více členů 30% sleva = 55 944 Kč bez DPH.

Ano, můžete. Pokud hradíte členství na 2 roky, platíte o 10 % méně.

Ano, v profilu v sekci Můj účet - můžete jako správce uživatele přepsat.

Měsíční platby ročního členství lze provést pouze kartou.

Ano, je dražší o dva měsíce členství, jednorázová platba je finančně výhodnější, nicméně měsíční členství bude pro hodně uživatelů příjemnější, např. balíček GOLD v cenách bez DPH [(19  980/12)*14]/12= 1 943 Kč bez DPH za měsíc).

Bylo by prima si to hlídat, je to problém. Ale vše lze řešit, zavolejte na infolinku a domluvte se s asistentkou, pošlete jí doklad o platbě. Jinak je členství do 7 dnů automaticky zrušeno, může být vymazán i Můj účet.

Obchodní podmínky uvádějí klasické nástroje občanského práva, úroky z prodlení.

Doporučujeme jít do Můj účet/Objednávky, tam jsou zálohové faktury na vše, co bylo objednáno a zůstalo nezaplaceno. Protože byla uzavřena smlouva podle obchodních podmínek, doporučujeme kontaktovat infolinku Účetního Portálu, pokud závazně objednaný produkt chcete zrušit.

Zálohová faktura je stejně jako seznam faktur všech objednávek v Můj účet/Objednávky.

Ano, opět najdete vše v Můj účet/Objednávky. Je zde zálohová faktura, i když jste uvedla platbu převodem, můžete kartou zaplatit.

Odpověď je stejná jako u předchozí otázky. Doporučujeme jít do Můj účet, tam jsou zálohové faktury na vše, co bylo objednáno a zůstalo nezaplaceno. Protože byla uzavřena smlouva podle obchodních podmínek, doporučujeme kontaktovat infolinku Účetního Portálu, pokud závazně objednaný produkt chcete zrušit.

V den připsání platby - v Můj účet, pokud je kniha již v prodeji. Pokud je kniha zakoupena v předprodeji, připíšeme do Můj účet, jakmile je k prodeji v E-shopu. Je nezbytné být registrovaný na Účetním Portálu (stačí zdarma).

Koupí knihy jste se již u nás registroval/la. Stačí vyplnit e-mail a heslo.

To je jednoduché, napíšete e-mail do přihlášení a dole v nabídce kliknete na "Zapomenuté heslo", dále postupujete podle návodu.

Znáte svůj e-mail? Pokud ano, ale nevíte heslo, postupujete podle předchozí odpovědi. Pokud nevíte ani e-mail, volejte o pomoc na infolinku  Účetního Portálu +420 730 585 423.

Obchodní podmínky uvádějí klasické nástroje občanského práva, úroky z prodlení.

Registrace vzniká tím, že si vyplníte jméno, příjmení, telefon a také heslo - ZDE. Dále je třeba reagovat ve Vašem e-mailu na  "DOUBLE OPT IN" a jste u nás :-). Pokud máte nebo jste měli zakoupeno členství, jste již u nás registrováni.

Vrátit produkt do 30 dnů lze, a to dle obchodních podmínek, kde naleznete PDF formulář k vyplnění, vyplníte a pošlete pouze prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb na adresu Účetního Portálu.

Při nákupu GOLD balíčku získáváte slevu na všechny produkty, a to 30%.

Zatím není takto umožněno, protože naše vize je, že zdroj účetnictví je jen jeden. Mohlo by se Vám stát, že budete využívat např. podnikatelských příkladů. Pokud jste si jisti, že podnikatele nechcete, zavolejte na infolinku +420 730 585 423.

Ano, můžete. Máme jednoduché řešení, jďete do Můj účet, specializace - tam si vyberu to, co mě zajímá a označím "fajfkou". Kdykoliv mohu změnit.

Doporučujeme koupit balíček SILVER.

Zasílaní novinek můžete kdykoli zrušit, a to výlučně prostřednictvím odkazu odhlásit/unsubscribe v e-mailu od Účetního Portálu nebo prostřednictvím zaslání odmítavé odpovědi na doručenou textovou zprávu sms.

Vzhledem ke skutečnosti, že všechny naše vzdělávací akce jsou natáčeny a součástí off-line semináře je záznam, peníze nevracíme. Nebo můžete poslat náhradníka.

Od jakékoliv koupě můžete odstoupit do 30 dnů od koupě tím, že vyplníte PDF dokument - formulář pro odstoupení od Smlouvy a pošlete jej pouze prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb na adresu Účetního Portálu (článek 8.3 obchodních podmínek). Je to naše "Garance vrácení ceny". Později odstoupit v souladu s obchodními podmínkami nelze.

Platba se Vám strhne automaticky a zároveň Vám přijde potvrzovací email o stržené částce. Kdyby se částka nestrhla, upozorníme Vás emailem o neprovedené platbě. Fakturu za měsíční platbu naleznete v „Můj účet“.

Kdykoliv si můžete zpětně a opakovaně spustit veškeré semináře a on-line akce. Neplánujeme "stažení souborů z naší databáze ", pokud bychom o tom v budoucnu uvažovali u starých dokumentů, budete vyzvání k možnosti nahrání souborů.

Placené dotazy s "garantovanou odpovědí " od naší partnerské firmy Oswald a.s. jsou součástí balíčku GOLD.

ÚČETNICTVÍ, MZDY, DANĚ, AUDIT, PRÁVO, POJISTNÉ, VŠE. Sekce fungují  jako filtr. Obecně doporučujeme mít zapnuto VŠE, nechcete-li o nějakou informaci přijít. MZDY obsahují veškerou mzdovou problematiku včetně zákoníku práce i pojistného. POJISTNÉ a PRÁVO  je problematika bez sekce MZDY.

PODNIKATELÉ, OBCE, PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE, NEZISKOVÉ ORGANIZACE. Víte, že si můžete vybrat svoji specializaci v Můj účet? Velmi propracovaní jsou podnikatelé. Obce a Příspěvkové organizace jsou již na velmi vysoké úrovni, neziskové organizace jsou v začátcích.

AKTUALITY, ČLÁNKY, PŘÍKLADY, POMŮCKY, PŘEHLEDY, JUDIKATURA, ZÁKONY, PORADNA, MĚSÍČNÍKY, VIDEA, ANGLICKÝ SLOVNÍK, TISKOPISY, KOORDINAČNÍ VÝBORY, INTERPRETACE NÚR, INFORMACE GFŘ, PŘEDPISY EU, AUTOŘI, SEMINÁŘE a E-SHOP. Je zde tedy mnoho užitečných informací a také nabídka našich produktů.

Je super být v obraze přes PLÁN AKCÍ Účentího Portálu, který naleznete ZDE. Pokud víte, že se koná, vyskakuje na Vás POP-up, prostřednictví něhož se můžete příhlásit. Stačí kliknout na danou reklamní kampaň, kde následně zadáte svou emailovou adresu a my Vám zašleme odkaz na daný Webinář. Těšíme se na Vás.

Objednávka není dokončená, u nás se objevíte kurzívou a zašedivělí. Je třeba vždy potvrdit E-mailem - požadavek GDPR.

Veškeré nabídky členství naleznete v E-shopu. Zhruba ve středu stránky se Vám nabízí členství.  U členství najdete rozdíly mezi balíčky v tabulce s háčky. K dispozici máte také popis u jednotlivých balíčků a videa natočená zakladatelkou Účetního Portálu paní Pěvou.

Online seminář si zakoupíte v e-shopu. V Můj účet se objeví seminář "dopředu" před konáním. Tím je vše v pořádku. Potom jen klikněte na odkaz a jste s námi. Peťka za tým rozesílá kontrolní SMS v 7 hodin ráno s proklikem.

Pokud nefunguje odkaz v Můj účet, nefunguje ani odkaz ze SMS, je jediná rada. Děvčata na infolince :-)

Koukněte do Můj účet a vidíte tam online seminář s odkazem tzv. "na věky".

Je nutno zavolat děvčatům na infolinku, nedošlo ke spárování platby, připravte si doklad o platbě a určitě se vše vyřeší :-)

OSS, IOSS Převodový můstek Rekodifikace

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů | Zásady používání souborů cookies | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace

Dobrý den, jak Vám můžeme pomoci?

Napište nám ohledně našeho vzdělávání/cesty zákazníka… nebo informaci, že něco nefunguje. Rádi Vám brzy odpovíme.
NESLOUŽÍ PRO ODPOVĚDI NA ODBORNÉ DOTAZY – ty u nás poskytujeme od členské sekce GOLD. Děkujeme za respektování.

Jméno a příjmení :
E-mail :
Text :