Jak budou dokládat žádosti o kompenzační bonus podnikatelé v paušálním režimu?

12.1.2022 12:10 - zdroj: Finanční správa

Na tento dotaz se Finanční správa vyjádřila následovně :
Pokud využíváte paušální režim, je možné se prokázat evidencí příjmů. Evidence může vypadat stejně jako záznamy o příjmech podle § 7 odst. 8 zákona o daních z příjmů, tedy jako při uplatňování výdajů procentem z příjmů („paušální výdaje“).
Aktualitu připravila Dáša

Chcete dostávat pozvánky na naše webináře? REGISTRUJTE SE https://www.ucetni-portal.cz/registrace-zdarma/ ⬅️

čekejte prosím ...
Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)

Komentáře

Přidat komentář můžete pouze jako registrovaný. Máte u nás účet? Přihlaste se

Převodový můstek Rekodifikace E-commerce

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů | Zásady používání souborů cookies | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace

Dobrý den, jak Vám můžeme pomoci?

Napište nám ohledně našeho vzdělávání/cesty zákazníka… nebo informaci, že něco nefunguje. Rádi Vám brzy odpovíme.
NESLOUŽÍ PRO ODPOVĚDI NA ODBORNÉ DOTAZY – ty u nás poskytujeme od členské sekce GOLD. Děkujeme za respektování.

Jméno a příjmení :
E-mail :
Text :