Návrh novely zákona o dani z nemovitostí od 1.1.2014

Pro vyhledávání textu na stránce využijte klávesovou zkratku CTRL+F

Vlastní

  • Návrh novely zákona o dani z nemovitostí od 1. 1. 2014. (PDF, 174.7 kB)

Autor Ing. Jana Procházková 

10.6.2013 06:48

Ing. Jana Procházková
Komplexní změna soukromého práva, tzv. rekodifikace soukromého práva, účinná od 1.1.2014 přinese mimo jiné rozsáhlé změny v daňových zákonech. Dojde ke zrušení desítek zákonů a jejich nahrazení novými zákony.
Na internetové stránce Poslanecké sněmovny http://www.psp.cz/sqw/hp.sqw v sekci Jednání a dokumenty v záložce Sněmovní tisky lze dohledat sněmovní tisk č. 1004/0 - návrh zákona o změně daňových zákonů v souvislosti s rekodifikací soukromého práva a o změně některých zákonů. Tento sněmovní tisk je v polovině května navržen na 2. čtení v Poslanecké sněmovně.

PLATÍ pro rok 2014

Komplexní změna soukromého práva, tzv. rekodifikace soukromého práva, účinná od 1.1.2014 přinese mimo jiné rozsáhlé změny v daňových zákonech. Dojde ke zrušení desítek zákonů a jejich nahrazení novými zákony.

Na internetové stránce Poslanecké sněmovny http://www.psp.cz/sqw/hp.sqw v sekci Jednání a dokumenty v záložce Sněmovní tisky lze dohledat sněmovní tisk č. 1004/0 - návrh zákona o změně daňových zákonů v souvislosti s rekodifikací soukromého práva a o změně některých zákonů. Tento sněmovní tisk je v polovině května navržen na 2. čtení v Poslanecké sněmovně. Návrh zákona obsahuje 139 bodů změn a doplnění z. č. 338/1992 Sb., o dani z nemovitostí, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZDNE“), které by měly nabýt účinnosti 1.1.2014.

Vidíte nyní zkrácený text článku, pro zobrazení plné verze si objednejte placenou registraci.

čekejte prosím ...
Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)

Komentáře

Přidat komentář můžete pouze jako registrovaný. Máte u nás účet? Přihlaste se

Převodový můstek Rekodifikace

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů | Zásady používání souborů cookies | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :
 

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace