Obecné otázky pohřebnictví z pohledu obce

Pro vyhledávání textu na stránce využijte klávesovou zkratku CTRL+F

Vlastní

  • Obecné otázky pohřebnictví z pohledu obce (PDF, 176.4 kB)

Autor Ing. Monika Holušová

26.2.2020 19:48

Ing. Monika Holušová
Přinášíme vám článek s názvem Obecné otázky pohřebnictví z pohledu obce od paní autorky Ing. Moniky Holušové. Dle přehledu, který pravidelně vydává Ministerstvo financí, je ročně uskutečněno cca 40 kontrol a průměrná výše pokuty je 26 tis. Kč. Proto věnujte článku čas a dozvíte se, jak správně nastavit ceny, strukturu kalkulace ceny i další cenné informace.

Lucie

PLATÍ pro rok 2020

cenovém věstníku pravidelně vydávaným Ministerstvem financí (dále též „MF“), aktuální Výměr MF č. 05/2019 ze dne 1. 11. 2019, jsou definované v části I. oddílu A – Maximální ceny stanovené Ministerstvem financí služby, které tímto prohlášením reguluje přímo stát. V části 2.2. MF určuje dle lokality města nájemné z pozemků pro hrobová místa (zde je na úvahu správná definice „nájemné z pozemku pro hrobová místa“, neboť v kontextu zákona č. 256/2013 Sb., katastrální zákon, je pozemek definovaný jako část zemského povrchu oddělená od sousedních částí hranicí územní jednotky nebo hranicí katastrálního území, hranicí vlastnickou, hranicí stanovenou regulačním plánem, územním rozhodnutím nebo územním souhlasem, hranicí jiného práva podle § 19, hranicí rozsahu zástavního práva, hranicí rozsahu práva stavby, hranicí druhů pozemků, popřípadě rozhraním způsobu využití pozemků).

...

Vidíte nyní zkrácený text článku, pro zobrazení plné verze si objednejte placenou registraci.

čekejte prosím ...
Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)

Komentáře

Přidat komentář můžete pouze jako registrovaný.

Převodový můstek Rekodifikace

Všeobecné podmínky Účetního Portálu | Informace ke zpracování osobních údajů GDPR | Kodex Účetního Portálu ke zpracování osobních údajů GDPR | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :
 

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace