Právě vychází nový účetní měsíčník č. 8-9/2020

Pro vyhledávání textu na stránce využijte klávesovou zkratku CTRL+F

4.9.2020 10:22 - zdroj: Účetní Portál

Krásný den milé kolegyně a vážení kolegové,

moc Vás zdravím po létě. Bylo velmi zvláštní toto léto jako celý letošní rok. Nastavuji se na „notu“, užívat si stávající čas bez ohledu na okolnosti. Docela jsem si zvykla na možnost cestování, tak mi volné výjezdy kamkoli hodně chybí. Ráda bych za známými do Anglie, ráda bych na Nový Zéland s kolegy a kolegyněmi účetními, ráda bych i jinam… Možná nevadí, možná je to prima i takto a budeme si všeho více vážit, až to bude možné.

Na firmě dělám zase restart. Pokolikáté? Kdoví? Ani já sama ne… Loučím se s mnohými z týmu a navazuji kontakt s novými tvářemi, mnohdy staronovými. Asi nejvýznamnější změna je v osobě našeho kameramana a mého mladšího syna Jirky. Je zvláštní, jak lpíme na starých řešeních a nejsme schopni a ochotni se jich vzdát. S pokorou přijímám novou cestu. Mám radost, že umím rozlišit v daný čas a na daném místě, co je správné. Rozhodnost je důležitá a já za ni děkuji. Mám tři děti a pracovala jsem dosud se všemi, mnozí byste mi řekli, že je to téměř nemožné. Chápu, má to mnoho výhod, ale řadu nevýhod. Poděkuji tedy za spolupráci se dvěma staršími dětmi a Jiříkovi popřejeme šťastný vítr do plachet jinde. Měl poslední natáčení a věřím, že u dalšího natáčení se také napojíte, že nebudou žádné překážky. A kdyby, věřím, že pochopíte.

U posledního natáčení Jiříka s Ivanou Pilařovou nám nešel internet, docela krize. Vím, že může být cokoliv, nedojede lektor, lektor nemluví, nejde elektřina nebo jako se nám stalo, nejde internet. Jsem ráda, že jsme v úterý zvládli alespoň dvě ze tří částí klasicky :-) .

 

Děkuji za moji práci a za to, že Vám dává smysl...

 

Krásné dny a krásný podzim.

Miluji zkracování dne, miluji večerní svíčky, miluji praskání ohně v krbu…

Třeba si vytisknete náš Účetní měsíčník a zaboříte se do dek právě u večerního krbu.

Těším se na Vás také na Podzimní konferenci 2020 v Bohuňovicích. Už je připravený program a možná na Vás čeká překvapení… Naživo je naživo :-) 

 

P.

Pěva Čouková

Zakladatelka a ❤️ Účetního Portálu ®

www.pevacoukova.cz


Citát:

„Nikdo se nemůže vrátit a vytvořit nový začátek, ale každý může začít dnes a vytvořit nový konec."                            
Maria Robinson


Účetní měsíčník č. 8-9/2020 naleznete v záložce Newslettery nebo ZDE. 
 

Ukázka PDF verze Účetního měsíčníku č. 8-9/2020 ke stažení ZDE.

Vidíte nyní zkrácený text, objednejte si placený balíček.

čekejte prosím ...
Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)

Komentáře

Přidat komentář můžete pouze jako registrovaný.

Převodový můstek Rekodifikace

Všeobecné podmínky Účetního Portálu | Informace ke zpracování osobních údajů GDPR | Kodex Účetního Portálu ke zpracování osobních údajů GDPR | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :
 

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace