Sleva za umístění dítěte, tzv. školkovné

Pro vyhledávání textu na stránce využijte klávesovou zkratku CTRL+F

Vlastní

  • Sleva za umístění dítěte, tzv. školkovné (PDF, 70.8 kB)

Autor Ing. Růžena Klímová

24.9.2014 07:00

Ing. Růžena Klímová
Víte, že je nová sleva na dani v návrhu zákona o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině? Jedná se o slevu za umístění dítěte, tzv. školkovné.
Tuto slevu na dani si budou moci uplatnit rodiče, kteří hradí svému dítěti předškolní zařízení, a to již v roce 2014, pokud zákon o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině, jehož součástí je i změna zákona o daních z příjmů, bude schválen.
Více k nové slevě na dani se dozvíte v článku specialistky na mzdy Ing. Růženy Klímové.
Článek je doplněn praktickými příklady.

Níže uvedený článek vychází z návrhu zákona o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině, a má tudíž informativní charakter.  Na  konečné znění zákona je nutné počkat.

 

Sleva za umístění dítěte, tzv. školkovné, si budou moci uplatnit rodiče, kteří hradí svému dítěti předškolní zařízení, a to již v roce 2014, pokud zákon o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině, jehož součástí je i změna zákona o daních z příjmů, bude schválen.V současné době je sněmovní tisk číslo 82/5 (vládní návrh zákona o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině) vrácen Senátem zpět na pořad 17. schůze Poslanecké sněmovny.

 

Součástí návrhu zákona o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině je i změna zákona o daních z příjmů, kde se nově zavádí § 35bb.

...

 

Vidíte nyní zkrácený text článku, pro zobrazení plné verze si objednejte placenou registraci.

čekejte prosím ...
Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)

Komentáře

Přidat komentář můžete pouze jako registrovaný.

Převodový můstek Rekodifikace

Všeobecné podmínky Účetního Portálu | Informace ke zpracování osobních údajů GDPR | Kodex Účetního Portálu ke zpracování osobních údajů GDPR | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :
 

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace