Webinář: Mzdové aktuality 2021 - čtvrtek 3.12.2020 - 19:00

GOLD ČLENOVÉ ZDARMA

Autoři: Ing. Pěva Čouková , Ing. Olga Krchovová 


Členové od balíčku GOLD mají celý webinář ZDARMA.

     

Další dotazy z webináře naleznete ZDE.

Komentáře

Přidat komentář můžete pouze jako registrovaný. Máte u nás účet? Přihlaste se
  • Aška3.12.2020 20:07

    Dobrý večer, chtěla bych se prosím zeptat na pušální daň. Jestliže se přihlásím do 10. 1. můžu ji v dalším roce zrušit a přejít na skutečnost? Děkuji Aška

  • Ivan3.12.2020 18:41

    Dobrý večer,
    Mám prosím následující dotaz: dnes mi do datové schránky přislo od ČSSZ za zaměstnankyni: Upozornění na čerpání podpůrčí doby v délce 380 dní.
    Je tam napsáno, že 7.1.2020 uplyne těch 380 dní, a že dle ustanovení § 27 ZNP může pojištěnec požádat o výplatu nemocenského i po uplynutí podpůrčí doby.
    Předpokládám, že pro zaměstnavatele to nic na stavu věci nemění a zaměstnankyni lze doporučit, aby požádala o výplatu nemocenského. Je to prosím tak?
    Děkuji,
    Ivan

  • Jitka Dubová3.12.2020 14:33

    Dobrý den, poprosila bych o zodpovězení následujícího dotazu - ohledně zaručené mzdy. Zaměstnanec je zarazen do 5. skupiny - ve mzdovem vymeru ma stanovenou mesicni mzdu 21.700,-. V říjnu nemá žádnou dovolenou, nemoc, nic podobného resp. pracuje celý mesic. Při zpracování říjnové mzdy v softwaru vidím, že mu hodinová mzda za říjen klesla na 129,10 pri zachovani hrubé mzdy 21.700,-. Když mu ji zmenim na 129,70, vyskočí mi ale hrubá mzda na 21.790,-. Co s tím? Je někde určeno, zda má v tomto případě přednost minimální zarucena mzda za mesic, nebo ta hodinová? Moc děkuji!

  • Dana Birčáková3.12.2020 14:04

    Dobrý den, zdravím z Přerova. Chtěla bych si jen ujasnit otázku zaručené mzdy. Zaměstnanec zařazený do 4. skupiny prací má dle pracovní smlouvy hrubou mzdu 20000,- Kč. Průměrný výdělek pro náhrady vyšel ale jen 113,88 Kč. Musím ho upravit? Děkuji Dana

  • Radka2.12.2020 13:06

    Dobrý den, zdravím z Liberce, mám dotaz: jak dlouho může být zaměstnanec v karanténě. Mám zaměstnankyni, které trvá karanténa již od 30.10.2020, a k 30.11.2020 trvá dále. Podle informací přímo od ní, ji má prodlouženou ještě na dalších 10 dní. Je to tak možné? Kdo ji bude vyplácet? Děkuji Radka

  • Petra Slavkovská1.12.2020 10:56

    Dobrý den paní Světlano, již se můžete přihlašovat.

  • Svetlana30.11.2020 22:11

    Dobrý den,
    chtěla bych příhlasit ne webinář. Děkuji Světlana

Převodový můstek Rekodifikace

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů | Zásady používání souborů cookies | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :
 

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace