Webinář: NÁSTUP NA VZDĚLÁVACÍ RAKETU: Knihy, publikace, doučování, vzdělávání… zkoušky! - 16.03.2023 - 19:00

Autoři: Ing. Pěva Čouková 


Webinář ZDARMA s Pěvou Čoukovou a hosty z Mexika. 

Dotazy a komentáře z webináře naleznete ZDE.

Pěva sdílí své zkušenosti s investicemi do vzdělání v rámci webináře, které považuje za krásné povolání, jež ji neskutečně baví a naplňuje. Upozorňuje, že investice do vzdělání je trvalá a nikdo ji nemůže vzít. Zároveň zdůrazňuje význam učení se a osobního růstu, i když to znamená učit se déle a čelit životním výzvám s odhodláním a vytrvalostí.

Pěva také připomíná, že je důležité najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem, protože i přes vášeň pro práci je třeba si užívat běžných radostí každodenního života a mít čas na oddech. Webinář obsahuje motivující slova o tom, jak se vyrovnat se zkouškami a životními výzvami s lehkostí a nebrat je jako otázky života a smrti.

Na konci webináře Pěva sdílí své zkušenosti s kosmetickými maskami a ajurvédskými principy. Diskutuje o výhodách gelových masek, které lze použít před spaním, aniž by bylo nutné je po 20 minutách umýt. Zmíní ajurvédské principy, podle kterých je kůže největší orgán a je důležité ji pravidelně hydratovat a pečovat o ni. Doporučuje použití aloe vera emulze, která je univerzálním produktem pro péči o celé tělo.

Celkově tento webinář nabízí inspirující a povzbudivé sdělení o důležitosti investic do vzdělání, hledání rovnováhy mezi prací a odpočinkem a péče o sebe. Přináší užitečné rady a tipy pro zlepšení kvality života, jako jsou kosmetické masky a ajurvédské principy, a zdůrazňuje hodnotu neustálého učení a růstu.

Komentáře

Přidat komentář můžete pouze jako registrovaný. Máte u nás účet? Přihlaste se

OSS, IOSS

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů | Zásady používání souborů cookies | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace

Dobrý den, jak Vám můžeme pomoci?

Napište nám ohledně našeho vzdělávání/cesty zákazníka… nebo informaci, že něco nefunguje. Rádi Vám brzy odpovíme.
NESLOUŽÍ PRO ODPOVĚDI NA ODBORNÉ DOTAZY – ty u nás poskytujeme od členské sekce GOLD. Děkujeme za respektování.

Jméno a příjmení :
E-mail :
Text :