Webinář: Účetnictví s Pěvou - 12.05.2022 - 19:00

GOLD ČLENOVÉ ZDARMA

Autoři: Ing. Pěva Čouková 


Členové od balíčku GOLD mají celý webinář ZDARMA.

     

Další dotazy a komentáře z webináře naleznete ZDE.

Komentáře

Přidat komentář můžete pouze jako registrovaný. Máte u nás účet? Přihlaste se
  • Jana12.5.2022 17:32

    Dobrý den paní Pěvo, děkuji za Vaše webináře. Mohla byste nám, prosím, nastínit, jak velké změny nastanou v souvislosti s novým zákonem o účetnictví? Změní se nějak koncepčně účtování , budeme se dále muset dívat i do Vyhlášky a do českých účetních standardů od kterého roku vstoupí v platnost nový zákon?
    Děkuji a přeji jen příjemné dny.
    Jana

  • Drahomíra Krejčová12.5.2022 15:19

    Dobrý den, zdravím ze Svitav. Společnost vyráběla minibusy, nyní s výrobou končí. Má v plánu kupovat minibusy již vyrobené a pak je dále prodávat. Vude účtováno tedy o nákupu a prodeji zboží. Společnost má ovšem na skladě jetště různý materiál a na základě požadavku zákazníků bude některé komponenty do minibusů domontovávat např. klimatizaci a nějakou elektroniku. Jak o tom správně účtovat, ze skladu se vyskladní materiál a o to se navýší cena minibusu a samozřejmě o práci. Společnost účtuje zásoby způsobem A. Děkuji za odpověď. Draha K.

  • Zuzana12.5.2022 11:09

    Dobrý den, firma s.r.o. si pronajala větší nebytový prostor, ve kterém položila koberce za 62tis. bez DPH pak uvnitř vybudovala buňku jako kancelář (ta určitě přesáhne 80tis.). Prosím, posuzuje se to za rok dohromady jako celé TZ na pronajatém majetku nebo na to můžu pohlížet zvlášť ? - koberce jedna akce, nepřesáhne 80ti. šup do nákladů :), buňka druhá akce, přesáhne a šup TZ?
    Děkuji moc a všechny zdravím :).
    Zuzka Samešová

  • Olina12.5.2022 07:32

    Dobrý den, moc děkuji za Vaše webináře a možnost položit dotaz.
    Řeším nepeněžit vklad do SRO. Vkladatelem je fyzická osoba, která vkládanou nemovitost získala darem (bezprostředně před provedením vkladu). Jde mi o daňové odpisy u nabývajícího SRO. Může SRO takovou nemovitost odpisovat? Vstupní cena je definována v § 29 (8), ale nejsem si jistá, zda i sem nedopadá omezení z § 27 j) – vyloučení odpisování u hmotného majetku nabytého darováním?

  • marcela10.5.2022 12:38

    Dobrý den moc děkuji za webinare. Chtěla bych se zeptat v mzdovem webinari padlo ze předseda představenstvo a.s. nebo jednatel nemají nárok na náhradu za ztrátu příjmu při pracovní neschopnosti. Chtela bych vědět z jakého důvodu když například ve smlouvě o výkonu funkce muže být zaneseno nárok na cestovné nárok na stravenky a nárok na náhradu příjmu být zanesen nemůže? Moc děkuji za odpověď. Marcela

  • Jana10.5.2022 11:31

    Dotaz z e-mailu:

    Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně správného zaúčtování dotací. Můžete mi poradit prosím? Děkuji. Lucie

OSS, IOSS Převodový můstek Rekodifikace

Obchodní podmínky | Zásady zpracování osobních údajů | Zásady používání souborů cookies | Přidat do oblíbených

Přihlášení

Vyplňte e-mail a heslo, potvrďte kliknutím na tlačítko Přihlásit.

E-mail :
Heslo :

Zapomenuté heslo | Nová registrace | Bezplatná registrace

Dobrý den, jak Vám můžeme pomoci?

Napište nám ohledně našeho vzdělávání/cesty zákazníka… nebo informaci, že něco nefunguje. Rádi Vám brzy odpovíme.
NESLOUŽÍ PRO ODPOVĚDI NA ODBORNÉ DOTAZY – ty u nás poskytujeme od členské sekce GOLD. Děkujeme za respektování.

Jméno a příjmení :
E-mail :
Text :